Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 4500 TL

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 3500 TL

buzdolabı motor değişimi

22.04.2024 Vestel buzdolabı motor değişimi 4500 TL ile 6.500 TL arasında değişmektedir. Buzdolabı orijinal motoru ile yeni takılan motorun kalorisi ve soğutma hacmi aynı olmalıdır. Vestel buzdolabı motor değişim ücreti 4500 TL.

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 3500 TL

 

R 600 A Gazla Çalışan Motor Grupları –

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 3500 TL

buzdolabı motor değişim fiyatı

 • 1/4 170 kalori R 600 gaz ile çalışan Cubigel markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 4.800 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 600 gaz ile çalışan Huawei markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 4.500 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 600 gaz ile çalışan Walton markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 6.500 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 600 gaz ile çalışan Embraco markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 7.700 Tl dir.
 • 1/4 190 kalori R 600 gaz ile çalışan Huawei  markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 5.500 Tl dir
 • 1/4 190 kalori R 600 gaz ile çalışan Embraco markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 7.800 Tl dir

              R 134 A Gazla Çalışan Motor Grupları

Vestel Buzdolabı Motor Değişim Ücreti 4500 TL

 

 • 1/4 170 kalori R 134 gaz ile çalışan Cubigel markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 4.800 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 134 gaz ile çalışan Huawei markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 4.500 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 134 gaz ile çalışan Walton markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 6.500 Tl dir.
 • 1/4 170 kalori R 134 gaz ile çalışan Embraco markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 7.700 Tl dir.
 • 1/4 190 kalori R 134 gaz ile çalışan Huawei  markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 5.500 Tl dir
 • 1/4 190 kalori R 134 gaz ile çalışan Embraco markalı Vestel buzdolabı motor ücreti 7.900 Tl dir

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 4500 TL

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi Hakkında Teknik Bilgiler – Vestel buzdolabı motor değişim ücreti

Vestel markalı buzdolapların da çok çeşitli soğutucu motorlar kullanılmıştır, bu yüzden fiyat aralığı değişmektedir. Bu fiyatların çeşitliliğini web sitemizde bulunan bu yazının altında detaylıca anlatmaktayız.

Vestel markalı 10 yılın üzerindeki buzdolaplarında kullanılan motorlar o zamanın teknolojisine göre tasarlanmış R 134 a gaz ile çalışan buzdolaplarıdır. R 134 a gazla çalışan motorlar yeni nesil R600 a gazla çalışan motorlara göre daha pahalıdır , ayrıca bu motorların değişimi esnasında buzdolabının içinde bulunan gazın dolaştığı boruların temizliği mutlaka yapılmadır. Tabi bu işlemin tam anlamı ile kaliteli şekilde yapılması maliyeti yükseltmektedir.

Yeni nesil Vestel buzdolaplarında ise R6 600 A bileşenli soğutucu gaz kullanılmaktadır. R 600 a gaz ile çalışan buzdolabı motorlarının değişimi eski buzdolabı motorlarına göre daha ekonomiktir.

Genel olarak evlerimizde yaygın olarak kullanmakta olduğumuz buzdolapları 350 litre ile 450 litre arasında değişmektedir. 350 litre ve 450 litre arasındaki buzdolaplarında kullanılan motorun güç hacmi 1/4 ( bir çeyrek ) 170 kaloridir ,  bu kapsamdaki motorların değişim fiyatları yukarıda belirttiğimiz fiyat tablosunda görünmektedir.

500 ve 550 litre üstü buzdolaplarında ise 1/4 ( bir çeyrek) gücünde fakat 190 kalori motor kullanılmaktadır. Kalori arttıkça soğutma kapasitesi de arttığı gibi motor gücü de artmaktadır. 190 kaloriye sahip motorların ise değişimi biraz daha maliyeti arttırmaktadır.

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 4500 TL

Buzdolabı motor değişimi diğer onarımların aksine daha fazla vakit alan ve daha fazla işçilik ile teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Buzdolabı motoru değişimi esnasında sadece motorun kendisi değişmez. Motor ile birlikte Drayer (filtre) dediğimiz parça değişir, sistem de dolaşan eski gaz tahliye edilir. Ayrıca motorun yan tarafında bulunan kondenser yoğuşma fan motoru da işlem esnasında kontrol edilmektedir. Eğer fan motoru arızalı ise, önce bakımları yapılıp temizlenir ve çalışır hale getirilmeye çabalarız. Fan motoru bakım sonrasında çalışmaz ise mutlaka yenisi ile değişmektedir. Bir çok buzdolabında kondanser fanı arıza yapıp durduğu zaman, kondanser içinde bulunan gaz sisteme sıcak olarak gider ve bu ana motorun bozulmasına neden olur.

Motorun bakır veya demir alaşımlı boruları kaynak ile birleştirilir, kablo bağlantısı tekrar dan düzenlenir. Oksitlenen soketler değişir , sistem de hava ve rutubet kalmaması için en az 20 dakika özel vakum cihazı ile vakum yapılır ve son işlem olarak buzdolabına uygun olan gaz tekrardan şarj edilir. ”Vestel buzdolabı motor değişim ücreti”

Tüm bu işlemleri servisimiz fabrikasyon verilere sadık kalarak yapmaktadır, bu sayede motor değişimi sonrasında Vestel markalı buzdolabınız çok uzun süreler boyunca sorunsuz çalışır.

Bizi arayarak 2 yıl garantili ve faturalı Vestel buzdolabı motor değişim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

SERVİSİMİZDE VESTEL BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİMİ YAPTIRMANIN AVANTAJLARI
 • Tüm motor değişimleri 2 yıl garantilidir.
 • Her işlem için mutlaka fatura vermekteyiz
 • Motor değişimi esnasında mutlaka fan motoru temizliğini ücretsiz yapıyoruz
 • Motor değişimi sonrasına su kabı değişimini mutlaka yapıyoruz
 • 7/24 işlem sonrası teknik destek sağlıyoruz.

 Vestel Buzdolabı Motoru konusunda ihtiyaç duyduğunuz güvenli ve kaliteli bakım, onarım, değişim, yedek parça ve teknik destek hizmeti veren firmamız  İstanbul ana dolu yakası bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bizler %müşteri memnuniyeti amacıyla işlemlerimizi hızlı ve ekonomik şekilde sizlere sunmaktayız.  Vestel Buzdolabı Motoru konusunda deneyimli ve detaylı teknik bilgiye sahip ustalarımız desteğe hazırdır.

Vestel Buzdolabı Motor Değişimi 4500 TL

 Vestel Buzdolabı Motor Değişim Ücreti bilgisine 7 gün 24 saat aktif hizmet sunan destek hatlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Firmamız sektördeki en doğru ücretlendirmeleri yansıtan firma olarak farkını ortaya koymaktadır.  Vestel Buzdolabı Motor Değişim Ücreti marka ve model bazlı farklılıklar göstermektedir. Doğru bilgi için hemen bizi arayın.

 Vestel Buzdolabı Motor Ücretleri

Vestel Buzdolabı Motor Değişim Ücreti 4500 TL

 Vestel Buzdolabı Motor Ücretleri güncel listemiz internet sitemizde bulunmaktadır. Vestel marka buzdolaplarınızın tüm modellerine ait kaliteli motor için en ekonomik ücretleri bizde bulacaksınız.  Vestel Buzdolabı Motor Ücretleri hakkında whatsapp destek hatlarımızda bulunan müşteri yetkilimiz ile de görüşebilirsiniz.

Buzdolabı motor değişimi kaç TL?

Vestel buzdolabı motoru yandığı nasıl anlaşılır?

Buzdolabı motoru ömrü ne kadar?

Buzdolabı tamiri ne kadar tutar?

VESTEL BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİM ÜCRETİ

Vestel Buzdolabı Motor Değişim Ücreti 4500 TL

Vestel markalı buzdolaplarında, bulunan soğutma kompresörü bir diğer adı ile motor adlı parçanın arızası sonucunda cihazda soğutma gerçekleşmez . Bu gibi durumlarda bazı Vestel markalı buzdolaplarında ekran kısmında bulunan, uyarı veya alarm ışığı yanıp söner.

Buzdolabınızı ön tarafa çektiğinizde arka kısmında bulunan motoru ve sağ tarafında bulunan fan motorunu göreceksiniz. Fan motoru çalışıyor fakat soğutma motoru çalışmıyor ise motor arızalanmış anlamına gelir. Eğer buzdolabını motorundan 2-5 dakika aralıklarla çıt sesi geliyor ise motor arızalanmıştır.

Vestel markalı buzdolaplarında motor değişim fiyatları motorun kalorisine göre değişkenlik gösterebilir. Düşük kalorili motorların değişimi 22.04.2024 tarihi itibaren 4500 tl civarındadır.

Yüksek kalorili motor değişimi fiyatları ise 6000 tl civarındadır. 15 yıllık buzdolabı modellerinde kullanılan gaz cinsi genelde R600 A grubudur. 15 yıl öncesinde üretilmiş buzdolaplarında ise R134 A gaz cinsi kullanılmıştır. R600 A gazla çalışan motorlar diğer gaz cinsi ile çalışan motorlara göre daha uygun bir fiyata sahiptir.

BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİM FİYATLARI

25.02.2023 Buzdolabı Motor (Kompresör) Değişim Ve Tamir Ücreti 4.500 TL’dir. Tüm markaların, buzdolabı motor değişimi servisimizde aynı gün yerinizde yapılmaktadır. Servisimiz Yapılan tüm onarımlar firmamız tarafından garanti altına alınır.  buzdolabı kompresör değişim ücreti sitemizde yazdığı gibidir.

Firmamızda buzdolabı motor değişimleri 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Yapılan her onarım sonrası sizlere garanti belgesi ve fatura bırakmaktayız.

Buzdolabı motor değişimi çok maliyetli bir işlemdir. Fakat servisimiz kendi bünyesinde yaptığı kampanya ile siz en kaliteli motor markalarını en uygun fiyata garantili sunmaktadır.

25 senelik sektör ve teknik tecrübemiz sayesinde en güvenilir işçiliği sizler için sağlamaktayız.

buzdolabı kompresör arızası, vestel buzdolabı motoru fiyatları, vestel kompresör fiyatları,  buzdolabı motor fiyat,  buzdolabı motoru ücreti,  vestel buzdolabı motor değişimi fiyatları,  buzdolap motor fiyatları,  vestel buzdolabı motor fiyat,  buzdolabı motoru tamir ücreti,  buzdolabı motor değişim ücreti,  vestel buzdolabı motoru tamir ücreti,  vestel buzdolabı motoru ücreti,  buzdolabı motor fiyatları vestel,

vestel buzdolabı motor fiyatları,  buzdolabı motoru fiyatları,  sıfır buzdolabı motoru fiyatları,  buzdolabı çalışıp hemen duruyor,  buzdolabı motor ücreti,  vestel hotpoint buzdolabı motoru,  vestel buzdolabı motor ücreti,  buzdolabı motor fiyatları,  buzdolabı kompresör fiyatları,  vestel buzdolabı motor devreye girmiyor,  buzdolabı motor değişimi fiyatları,  buzdolabı motoru çalışıp duruyor,  vestel buzdolabı motoru ücreti, vestel buzdolabı motor fiyatları, vestel buzdolabi motor fiyat, vestel no frost buzdolabı motor fiyatları, vestel buzdolabı motoru ne kadar